
Намет 6х12 PE поліпропілен, торговий павільйон, садовий намет, тент, ангар, гараж, намет з вікнами
55 000 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 937-90-68
Розміри: 12 х 6 м
Ширина: 6 м
Довжина: 12 м
Площа: 72 м2
Висота боковини (стінки): 2 м
Висота від землі до верхнього коника: 3,09 м
Розміри входу: ширина: 2,77 м, висота: 2,42 м
Каркас зроблений з оцинкованої труби діаметром 38 мм. Детальне фото каркасу показано на фото.
Матеріал тенту: ПЕ (поліпропілен)
Щільність брезентової даху: 240 г / м2
Щільність стінки: 240 г / м2.
Поліпропілен надякісний і легкий матеріал. Поліпропілен не вигорає на сонці. Діапазон температур ПЕ від -5 С ... +40 С. Відмінний варіант на літній період.
Можуть бути різні кольори наметів. Бічні стінки зроблені окремо за 2 метри завширшки. Їх можна чіпляти в будь-якому порядку, або знімати по мірі необхідності. Стінки можуть бути з вікнами, чи глухі без вікон. Є різні розміри наметів. Докладніше по телефону.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Висота | 2000 мм |
| Діаметр труби | 38 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Вид | Намет |
| Тканина | Поліпропілен |
| Покриття тканини | Полівінілхлоридне |
| Кількість стінок | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Труба сталева оцинкована |
| Висота в конику (м.) | 3.09 |
| Матеріал покриття | ПВХ ( полівінілхлорид ) |
| Довжина шатра (м.) | 12 |
| Діаметр труб (мм) | 38 |
| Висота бічної стінки (м.) | 2 |
| Довжина | 12000 |
| Щільність (г/м2) | 240 |
| Ширина шатра (м.) | 6 |
| Вага (кг) | 130 |
| Ширина | 6000 |
- Ціна: 55 000 ₴








