
Шатро 5х10 ПВХ для літнього кафе або бару, торговий намет, павільйон, ангар
65 000 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 937-90-68
Розміри: 10 х 5 м
Ширина: 5 м
Довжина: 10 м
Площа: 50 м2
Висота боковини (стінки): 2 м
Висота від землі до верхнього ковзана: 2,90 м
Розміри входу: ширина: 2,33 м, висота: 2,31 м
Каркас зроблений з оцинкованої труби діаметром 38 мм. Детальне фото каркасу показано на фото. Матеріал тенту: ПВХ (полівінілхлорид) Щільність брезентового даху: 560 г/м2 Щільність стінки: 500 г/м2. ПВХ дуже міцний матеріал, такий же, як і тенти на фурах. ПВХ не тріскає на морозі та не блякне на сонці. Діапазон температур ПВХ від -40 С... +60 С. Тому стоїть він цілий рік.
Можуть бути різні кольори шатрів. Стінки бічні зроблені окремо по 2 метри завширшки. Їх можна чіпляти в будь-якому порядку або знімати за потреби. Стінки можуть бути з вікнами, чи глухі без вікон. Є різні розміри шатрів. Докладніше по телефону.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 кг |
| Висота | 2000 мм |
| Діаметр труби | 38 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 560 г/м2 |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Вид | Торгова палатка |
| Покриття тканини | Полівінілхлоридне |
| Кількість стінок | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Труба сталева оцинкована |
| Висота в конику (м.) | 2.9 |
| Матеріал покриття | ПВХ ( полівінілхлорид ) |
| Довжина шатра (м.) | 10 |
| Діаметр труб (мм) | 38 |
| Висота бічної стінки (м.) | 2 |
| Тканина | ПВХ |
| Довжина | 10000 |
| Щільність (г/м2) | 560 |
| Ширина шатра (м.) | 5 |
| Вага (кг) | 150 |
| Ширина | 5000 |
- Ціна: 65 000 ₴








