
Холодильна вітрина шафа Frigorex FV 650 б/у
5 500 ₴
- В наявності
+380 (97) 371-12-08
- +380 (95) 937-90-68
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильні вітрини та шафи б/у повністю відреставровані та пройшли повну передпродажну підготовку. Усередині та зовні пофарбований у білий колір, всі полички також перефарбовані. Вся електрична частина та компресор обслужені та замінений фреон. Усі агрегати працюють чудово. Завжди в наявності на складі в Броварах і в Києві. Є однодверні (Frigorex fv 650) і дводверні (Frigorex fv 1200).
Самовоз або можлива доставка по Києві
Однодверна холодильна шафа Frigorex fv 650:
Розміри: Висота 200 см, Довжина 71 см, Ширина 74 см.
Корисний об'єм 530 літрів.
Двері скляні: двостулкові 1 шт.
Регульовані за висотою полиці з поліетиленовим покриттям 4 шт.
Підсвітка: люмінесент.
Температурний режим від +2 до +10.
Тип охолодження: динамічне.
Агрегат: вбудований.
Споживана потужність 350 Вт.
Скло ціле без відколів і тріщин.
Холодильна вітрина повністю обслужена та готова до роботи.
Агрегат працює чудово, без помічань. Торгова холодильна шафа-вітрина Frigorex FV 650 займає 0.39 кв. метрів торгової площі та призначена для розміщення в торгових точках, магазинах, супермаркетах для продажу охолоджених напоїв та інших товарів. Місткість: 224 пляшок 0,5 л або 504 банок 0,33 л. Прошла повний цикл очисних процедур і усунення запахів. Скло ціле. Холодильна шафа вітрина має свіжий вигляд і впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.Холодильні шафки відрізняються від аналогів надійною продуктивністю холоду та гарною динамікою, за допомогою динамічного охолодження, яке здійснюється верхніми потужними вентиляторами холодильна шафа швидко виходить у режим заданої температури. Кількість пляшок у низці на полиці: 8, площа полиць: 0,24 м кв, кількість полиць: 4. площа рекламної світлової панелі: 0,14 м кв. У верхній частині шафи можливе розміщення підсвіченого логотипа торгової компанії або бренда.
Самовоз або можлива доставка по Києві
Однодверна холодильна шафа Frigorex fv 650:
Розміри: Висота 200 см, Довжина 71 см, Ширина 74 см.
Корисний об'єм 530 літрів.
Двері скляні: двостулкові 1 шт.
Регульовані за висотою полиці з поліетиленовим покриттям 4 шт.
Підсвітка: люмінесент.
Температурний режим від +2 до +10.
Тип охолодження: динамічне.
Агрегат: вбудований.
Споживана потужність 350 Вт.
Скло ціле без відколів і тріщин.
Холодильна вітрина повністю обслужена та готова до роботи.
Агрегат працює чудово, без помічань. Торгова холодильна шафа-вітрина Frigorex FV 650 займає 0.39 кв. метрів торгової площі та призначена для розміщення в торгових точках, магазинах, супермаркетах для продажу охолоджених напоїв та інших товарів. Місткість: 224 пляшок 0,5 л або 504 банок 0,33 л. Прошла повний цикл очисних процедур і усунення запахів. Скло ціле. Холодильна шафа вітрина має свіжий вигляд і впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.Холодильні шафки відрізняються від аналогів надійною продуктивністю холоду та гарною динамікою, за допомогою динамічного охолодження, яке здійснюється верхніми потужними вентиляторами холодильна шафа швидко виходить у режим заданої температури. Кількість пляшок у низці на полиці: 8, площа полиць: 0,24 м кв, кількість полиць: 4. площа рекламної світлової панелі: 0,14 м кв. У верхній частині шафи можливе розміщення підсвіченого логотипа торгової компанії або бренда.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frigorex |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 130 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 530 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Тип двері | Розпашна |
- Ціна: 5 500 ₴





